pozyczka pod zastaw samochodu

 

Codziennie wsiadasz do samochodu i nie wiesz, że może on stanowić świetne źródło zabezpieczenia dla twojej firmy. Pożyczka pod zastaw samochodu to nowy rodzaj finansowania zewnętrznego, z którego poza firmami mogą korzystać również klienci indywidualni. Uzyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel, aby poprawić płynność finansową firmy lub gospodarstwa domowego. Pożyczka pod zastaw samochodu, którym jeździsz to jedno z rozwiązań, które pozwoli zrealizować wiele planów finansowych.

Na jakich zasadach udzielana jest pożyczka pod zastaw samochodu?

Formą finansowania może być pożyczka pod zastaw samochodu, którym jeździsz. Głównym warunkiem uzyskania środków jest posiadanie własnego samochodu. Pożyczka pod zastaw samochodu udzielana jest na prostszych zasadach niż standardowy kredyt samochodowy.

Do wniosku o pożyczkę pod zastaw należy dołączyć informacje o pojeździe, na którym zostanie ustanowione przewłaszczenie. Firmy zobowiązane są dostarczyć podstawowe dokumenty finansowe.

Firma pożyczkowa przeprowadza wycenę samochodu w celu ustalenia jego wartości. Na podstawie oceny rzeczoznawcy ustalany jest próg finansowania, jaki może zostać udzielony pożyczkobiorcy.

 pozyczka pod zastaw samochodu

Jak użytkować pojazd pod zastaw w pożyczce?

Ustanowienie zastawu na samochodzie nie oznacza, że nie możemy z niego korzystać. Stanowi on zabezpieczenie w sytuacji, kiedy pożyczkobiorca przestaje być wypłacalny.

Ustanowienie zabezpieczenia na samochodzie nie obciąża naszej zdolności kredytowej. Ponadto firmy pożyczkowe elastycznie podchodzą do finansowania zarówno indywidualnych konsumentów, jak i firm. Z pożyczki pod zastaw samochodu, którym nadal jeździsz, mogą korzystać firmy już od pierwszego dnia działalności.

Na co można wydać środki z pożyczki pod zastaw?

Oferta finansowania pożyczki pod zastaw samochodu jest kredytowaniem bez wskazywania celu. Oznacza to, że wypłacone środki możemy wydać na dowolny cel. Dzięki czemu z przyznanych środków kredytowych możemy zakupić inny pojazd lub przeznaczyć na inny cel.

Łatwa pożyczka sprawia, że dostęp do finansowania jest ułatwiony, a środki możemy przeznaczyć na zakup innego auta. Tanie kredyty samochodowe to popularny sposób finansowania nowych pojazdów, jednak banki z reguły szczegółowo prześwietlają historię i zdolność kredytową. Ponadto kredyt samochodowy jest trudniej dostępny dla nowych firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *